Konferencja 2017

BEZPIECZEŃSTWO W TRANSPORCIE DROGOWYM.
Sytuacja Polskiego transportu w świetle nowych i projektowanych regulacji prawnych w UE

DziękujemyWitamy,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspólny udział w konferencji TEGOBORZE-2017 - BEZPIECZEŃSTWO W TRANSPORCIE DROGOWYM - Sytuacja Polskiego transportu w świetle nowych i projektowanych regulacji prawnych w UE, która odbyła się 8-9 września 2017 roku.

Dziękujemy organizatorom: Ogólnopolskiemu Związkowi Pracodawców Transportu Drogowego i Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Przewoźników Drogowych „Galicja" za zorganizowanie tej Konferencji – jak widzimy popularność Konferencji w Tęgoborzy ciągle wzrasta. Dużym czynnikiem wzrostu zainteresowania i popularności Konferencji jest jej przesypatyczna atmosfera, którą zauważyć można też na zdjęciach, jak również połączenie tematyki Konferencji z wypowiedziami zaproszonych gości, polityków, sponsorów, daje niezastąpioną wartość Przewoźnikom Transportu Drogowego w Polsce.

Jak corocznie nasze wspólne spotkanie było okazją do inspirującej wymiany myśli i wzajemnego lepszego poznania się w branży transportu drogowego.

Szczególne podziękowania kierujemy do Polityków, Sponsorów, Patronów medialnych oraz Prelegentów, którzy swoją obecnością podnieśli wartość tego niezwykłego wydarzenia.
Dziękujemy jeszcze raz i zapraszamy do współpracy!