Konferencja 2018

POLSKI TRANSPORT DROGOWY KONTRA NOWE REGULACJE ORGANICZAJACE DOSTĘP DO RYNKUSzanowni Państwo,

7 września już po raz XXII spotykaliśmy się w Tęgoborzy na konferencji dla przedsiębiorców branży transportu drogowego. Wydarzenie to było idealnym miejscem na wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami środowiska transportowego z całego kraju. Konferencja o wymiarze krajowym, zgromadziła kilkuset przedsiębiorców, jak również władze rządowe i samorządowe oraz organizacje zajmujące się transportem drogowym.

Ubiegłe lata udowodniły, że ciągła praca nad zapewnieniem poziomu merytorycznego i organizacyjnego naszego spotkania z roku na rok daje coraz lepsze efekty. Staramy się, aby prelegenci przekazali naszym uczestnikom najnowszą wiedzę z dziedziny transportu drogowego, jak również firmy oferujące towary i usługi dla tej branży miały jak najlepszy kontakt z uczestnikami konferencji. Tegoroczna konferencja miała wyjątkowy, podniosły charakter dla wszystkich Członków Stowarzyszenia Galicja z uwagi na poświęcenie i wręczenie sztandaru OSPD Galicja.

Wszystkim, dzięki którym możemy się co roku spotykać składam serdeczne podziękowania.

Wszystkim, dzięki którym możemy się co roku spotykać składam serdeczne podziękowania. Szczególne podziękowania kierujemy do Polityków, Sponsorów, Patronów medialnych oraz Prelegentów, którzy swoją obecnością podnieśli wartość tego niezwykłego wydarzenia.

Dziękujemy jeszcze raz i zapraszamy do współpracy!


Z wyrazami szacunku
Piotr Litwiński
Prezes OSPD Galicja