Konferencja 2019

POLSKI TRANSPORT DROGOWY W ZMIENIAJĄCEJ SIĘ UNII EUROPEJSKIEJSzanowni Państwo,


13 września po raz XXIII spotkaliśmy się w Tęgoborzy na konferencji dla przedsiębiorców branży transportu drogowego. Konferencja zgromadziła przedsiębiorców z całego kraju, przedstawicieli władz rządowych i samorządowych oraz najważniejszych instytucji warunkujących wykonywanie transportu drogowego. Na konferencji obecni również byli przedstawiciele organizacji transportowych z Białorusi i Ukrainy. Rangę spotkania podniosła również obecność przedstawicieli zagranicznych policji z Włoch i Portugalii.

Nasze spotkanie zakończyło się uhonorowaniem osób, które w wyjątkowy sposób zasłużyły się branży transportowe. Na spotkaniu zostały wręczone Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi, Złote Medale za Długoletnią Służbę oraz odznaczenia – Zasłużony dla Transportu RP. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania naszym prelegentom za wspaniale przygotowany merytoryczny program oraz naszym partnerom za coroczne wsparcie i obecność.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli nas zaszczycić swoją obecnością. Wszystkim, dzięki którym możemy się co roku spotykać składam serdeczne podziękowania.


Z wyrazami szacunku
Piotr Litwiński
Prezes OSPD Galicja