OCRK Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców

Prezentacja firmy OCRKOCRK

OCRK - nowoczesne centrum outsourcingowe działające na terenie całej Polski

Poprawna analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców wymaga od przedsiębiorców szerokiej wiedzy na temat przepisów, wyspecjalizowanych narzędzi, wykwalifikowanej kadry, a przede wszystkim czasu, który trzeba poświęcić takim rozliczeniom.
OCRK jest rozwiązaniem wszystkich powyższych problemów. Nasze centrum to odpowiedź na dynamicznie rozwijające się zapotrzebowanie Klientów na ponadstandardowe usługi związane z rozliczeniami. Oferujemy najbardziej zaawansowane narzędzia i nieporównywalną z innymi metodykę pracy, dzięki której to Twoja firma będzie mogła sobie pozwolić na bezpieczeństwo i komfort pracy według najwyższych europejskich standardów.

OCRK to grupa najwyższej klasy ekspertów z branży transportowej, specjalistów oraz doradców wyselekcjonowanych wśród najlepszych. W naszych szeregach znajdziesz najbardziej doświadczonych ekspertów z ITD czy PIP. W całej Polsce stacjonują nasi doradcy regionalni, którzy dbając o komfort Twojej pracy gotowi są na spotkanie w miejscu i czasie wyznaczonym przez Klientów.